فراخوان «مسابقه عکاسی زعفران و آب»


کمیسیون فرهنگی و اجتماعی اتحادیه صادرکنندگان زعفران با فرا رسیدن فصل پاییز و فصل برداشت گلهای زیبای ارغوانی زعفران از مزارع خراسان بزرگ، در نظر دارد مسابقه عکاسی با محوریت محدودیت‌های منابع آب و تاثیرات آن بر تولید زعفران برگزار کند.
توجه دادن به کمبود آب و ضرورت مدیریت بهینه منابع آبی به ویژه در مناطق زعفران‌خیز از طریق رسانه و رویدادهای همگانی یکی از راهکارهای موثر آگاهی بخشی عمومی است. ما بر آنیم به همت شما فرهیخته گرامی از دریچه لنز دوربینهای عکاسی نگاه مخاطبین و افکار عمومی را به این موضوع و ارتباط تنگاتنگ آن با زعفران جلب کنیم.
برگزارکنندگان این مسابقه با هدف ایجاد پویایی و ارتقای سطح عکاسی مستند از همه عکاسان مطبوعاتی و آزاد ایران و در رده‌های حرفه‌ای و آماتور دعوت می‌کنند تا آثار خود را که در جغرافیای خراسان (شمالی، رضوی و جنوبی) عکاسی شده است، مطابق با موضوعات و بندهای فراخوان به دبیرخانه ارسال کنند.

این مسابقه با موضوع‌های مصرف‌ بهینه آب در تولید زعفران، چالش‌های زعفران‌کاری و کمبود آب و زعفران برگزار خواهد شد و به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
iransaffronunion.com/photoevent1402

مطالب مرتبط

دومین نمایشگاه بین‌المللی زعفران، خشکبار و گیاهان دارویی

بدینوسیله به استحضار میرساند شرکت مشکات تجارت پاس با اخذ مجوز از سوی سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد دومین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، گیاهان دارویی زعفران و صنایع وابسته…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته