شرکت فرین زعفران پارسین

حسین آراسته

تاریخچه:

شرکت فرین زعفران پارسین حاصل مشارکتی خانوادگی است. این خانواده ها در زمینه کاشت و برداشت زعفران و فعالیت در حیطه تجارت عمده زعفران قدمتی چند ده ساله دارند، به گونه ای که سابقه کاشت زعفران در این خانواده ها به چهار نسل قبل در منطقه جنوب خراسان می رسد وبا دریافت اولین پروانه کسب زعفران  در شهرستان فردوس در سال 1342 فعالیتشان در تجارت زعفران نیز رسمیت بیشتری یافت.

با توجه به اشرافی که بر مراحل کاشت ،برداشت و فرآوری زعفران در این خانواده ها وجود داشت به زودی در همان ایام به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی زعفران برای اکثر شرکتهای بسته بندی و توزیع قرار گرفتند. پس از این سابقه با ارزش که در نسلهای پی در پی کاملتر هم شده بود در سال 1399 شرکت فرین زعفران پارسین مبتنی بر همین تجربه ها با هدف ایجاد تحول در روشهای سنتی کاشت و فراوری و بسته بندی زعفران و ارایه با کیفیت زعفران در بازارهای داخلی و خارجی و احیای جایگاه زعفران ایرانی در سطح جهانی تاسیس گردید.

شرکت فرین زعفران پارسین در حال حاضر به طور مستقیم با بیش از 2000 کشاورز در استانهای خراسان جنویی ، رضوی و شمالی در تعامل می باشد که علاوه بر خریداری زعفران مورد نیاز خود از این عزیزان، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را جهت تولید محصولی با کیفیت تر با اصلاح روشهای کاشت و فرآوری به ایشان ارایه می دهد که این امر علاوه بر تضمین کیفیت محصولات خریداری شده توسط  شرکت از کشاورزان، باعث افزایش بهره وری و سود آوری بیشتر برای کشاورزان محترم هم می گردد.

noteزعفران
mapمشهد ، بزرگراه کلانتری ،مجتمع آبادگران ، برج اداری آفتاب ، طبقه 6 ،واحدB33
linkمشهد ،بلوار خیام شمالی ، بازار سپاد ،فاز یک ،طبقه منهای یک،واحد 1
phone051-376049360
fax
mailinfo.farinsaffron.com
webwww.farinsaffron.com

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته