ادمان

غلامرضا میری

شركت كشاورزي و صادراتي «زعفران ادمان»، توليد كننده و بسته بندي كنندة زعفران با بيش از 35 سال تجربة موفق در بازارهاي داخلي و بين المللي مي باشد كه از ابتداي تأسيس با انگيزه ايجاد نگرشي نو به اهميت و كارآيي زعفران، اقدام به ايجاد مجموعه اي توانمند نموده است.
اين شركت با توليد و تهية بهترين نوع محصول زعفران، مطابق با معيارهاي كيفيت جهاني، و عرضة آن در اوزان و بسته بندي هاي بسيار متنوع سعي در برآورده نمودن تمامي سلايق و نيازهاي مصرف كنندگان خود در پنج قارة جهان دارد. همچنين اين شركت با در اختيار داشتن بخش طراحي امكان توليد خاص، مطابق با نياز مشتريان در سطحي وسيع را دارا ميباشد.
«شركت زعفران ادمان» جهت ارتقاء و حفظ كيفيت توليدات خود‏، براي اولين بار در ايران اقدام به تأسيس آزمايشگاه كنترل كيفيت زعفران نمود. اين آزمايشگاه فيزيك، شيميايي و ميكروبي مجهز به تكنولوژي و امكانات مدرن روز بوده و به عنوان آزمايشگاه مرجع اكروديته، همكار مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران معرفي شده است. محصولات توليد شده در اين شركت مراحل چندگانه آزمايش را در اين آزمايشگاه گذرانده و مطابق با استاندارد بين المللي ISO 3632-1,2 و فراتر از آن به بازار مصرف ارائه مي شود. اين آزمايشگاه مفتخر است كه در سالهاي 1377 و 82 موفق به دريافت لوح تقدير به عنوان آزمايشگاه نمونه ايران گرديده است.
كليه مراحل بسته بندي و سورت زعفران توسط سيستمهاي دقيق و افراد آموزش ديده و مجرب انجام ميپذيرد. زعفرانها پس از مرحله سورت در اوزان مختلف بسته بندي ميگردد. در اين مرحله بسته به نياز مصرف كنندگان مختلف، تنوع وزني از 2/0 گرم تا 500 گرم در خط توليد معمول شركت قرار دارد. در بسته بندي زعفران با توجه به آسيب پذيري نسبي آن در مقابل رطوبت و نور آفتاب، و همچنين فرار بودن عطر زعفران، نفوذ ناپذير بودن بسته بندي داراي اهميت بالايي است. «شركت زعفران ادمان» از اولين توليدكنندگان زعفران بوده كه سالها پيش با هدف ارتقاء و حفظ كيفيت زعفران‏، اقدام به بسته بندي مدرنيزه جديد و شكيل زعفران نمود كه به تبع آن بسياري از توليدكنندگان ديگر زعفران از اين شركت پيروي نمودند. بدين ترتيب سبب مباهات اين شركت است كه در معرفي كيفيت عالي زعفران ايران به بازارهاي جهاني، سهم قابل توجه و انكارناپذيري داشته و دارد.
اين شركت مفتخر است كه در سال 1379 از سوي مؤسسه استاندارد ايران به عنوان واحد برتر كيفيت زعفران ايران معرفي و به دريافت لوح تقدير نايل شد.
همچنين از طرف مؤسسه BID ، موفق به دريافت جايزه بين المللي كيفيت سال 2001 ميلادي در فرانسه و 2003 سوئيس گرديد.

note
mapمشهد - خیابان امام رضا (ع) - خیابان دانش شرقی - بین دانش 17 و 19 - شماره 353
link
phone05138541015-05135412646
fax05138593913
mail
web

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته