نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی عمان-مسقط (۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه ۹۶)

با توجه به فرصت های شغلی و سرمایه گذاری در کشور عمان ، نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی به عنوان بزرگترین و تنها نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی با رویکرد واردات و صادرات در کشور عمان ، با تاکید بر ارتباط موثر و
قوی بین بخش های مختلف صنعت مواد غذایی ، غذا و گردشگری ، نمایش تنوع و ارزش بالای آشپزی و محصولات تولیدی آن وارزش بالای غذایی محصولات محلی و سنتی ، می تواند کسب و کارهای بین المللی را به یک مزیت رقابتی تبدیل کندو گروه تولیدکنندگان پیشرو در تولید مواد غذایی و آشامیدنی عمان در کنار حضور انبوه تولیدکنندگان و تامین کنندگان بین المللی خدمات غذایی ، این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه تجاری این منطقه تبدیل  کرده است . به طوریکه تمامی شرکت های داخلی و بین المللی حاضر در این رویداد بزرگ ، علاقه مند به معرفی پتانسیل تولیدی خود در زمینه محصولات غذایی و تبادل ایده های خود با یکدیگر می باشند و حضور این شرکت های پیشرو در کنار نمایش خلاقیت ها ، ایده های نوین و توانایی های خود ، این نمایشگاه را به پلتفرمی جذاب و پویا برای تمام شرکت های غرفه دار و بازدیدکنندگان تبدیل نموده است. انتظار می رود صنعت غذایی و نوشیدنی عمان به طور قابل توجهی به رشد تولید ناخالص ملی ، گسترش شبکه توزیع بین المللی مواد غذایی و کشاورزی و همچنین حضور محصولات غذایی تولیدی عمان در بازارهای بین المللی کمک نماید.

مشخصات نمایشگاه‌

این مرکز نمایشگاهی در مرکز شهر جدید مسقط و در فاصله چهار کیلومتری از فرودگاه بین المللی واقع شده است. این مرکز جهت برگزاری کنفرانس ها ، همایش ها و نمایشگاه های بین المللی و منطقه ای طراحی گردیده است برخی از امکانات این مرکز نمایشگاهی عبارتند از:

  • مساحت کل فضای نمایشگاهی : 22000 متر مربع
  • ظرفیت سالن اصلی کنفرانس نمایشگاه : 3200 نفر
  • تعداد 14 اتاق جلسات و گفتگو با ظرفیت بین 70 الی 360 نفر
  • دارای دو سالن میزبانی مدرن و زیبا به مساحت 2360 متر مربع
  • دارای هتل 3 ستاره ، 4 ستاره و 5 ستاره

مطالب مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته