شانزدهمین نمایشگاه iFood 2015 در مشهد

نمایشگاه مواد غذایی مشهد در جايگاه بزرگترين نمایشگاه مواد غذایی شرق كشور و درشرایطی که به دلیل موقعیت جغرافیایی به عنوان مرکز مبادلات استان های شرقی ایران ، دروازه اقتصادي آسياي ميانه و کشورهای افغانستان و پاکستان می باشد ، نقـش به سزایی در ایجـاد بازار منـاسب داشته و زمینـه مـذاکره حضوری فروشندگان و خریداران مواد غذایی رافراهم می سازد.

علاوه بر آن صنایع غذایی استان، صنایع تخصصی و پیشرفته ای هستند که امتیازات لازم جهت صادرات را دارا می باشند. آمارها نشان می دهد 22 درصد از کالاهای صادراتی از گمـرکات استـان را تولیــدات صنــایع غذایی تشکیل می دهـد. که این میـزان عـلاوه برفرآورده هـای صنایـع غذایـی استـان است که از سـایر مرزهای کشور صـادر می گـردد.شانزدهمین و بزرگترین رویداد غذایی شرق کشور با عنوان ifood 2015 (نمایشگاه مواد غذایی و صنایع وابسته ) از 4 الی 7 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد و با حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های مربوطه در معرض دید عموم علاقمندان قرار خواهند داد.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته