سیزدهمین نمایشگاه بین المللی غذایی و مهمانداری عمان-مسقط

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی غذایی و مهمانداری عمان-مسقط در تاریخ 23 لغایت 25 مهرماه 1397

با توجه به فرصت های شغلی و سرمایه گذاری در کشور عمان ، نمایشگاه بین المللی غذایی و مهمانداری عمان – مسقط
به عنوان بزرگترین و تنها نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی با رویکرد واردات و صادرات در کشور عمان ، با تاکید بر ارتباط موثر و قوی بین بخش های مختلف صنعت مواد غذایی ، غذا و گردشگری ، نمایش تنوع و ارزش بالای آشپزی و محصولات تولیدی آن و ارزش بالای غذایی محصولات محلی و سنتی ، می تواند کسب و کارهای بین المللی را به یک مزیت رقابتی تبدیل کند .
گروه تولید کنندگان پیشرو در تولید مواد غذایی و آشامیدنی عمان در کنار حضور انبوه تولید کنندگان و تامین کنندگان بین المللی خدمات غذایی ، این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه تجاری این منطقه تبدیل کرده است . به طوریکه تمامی شرکت های داخلی و بین المللی حاضر در این رویداد بزرگ ، علاقه مند به معرفی پتانسیل تولیدی خود در زمینه محصولات غذایی و تبادل ایده های خود با یکدیگر می باشند و حضور این شرکت های پیشرو در کنار نمایش خلاقیت ها ، ایده های نوین و توانایی های خود ، این نمایشگاه را به پلتفرمی جذاب و پویا برای تمام شرکت های غرفه دار و بازدید کنندگان تبدیل نموده است انتظار می رود صنعت غذایی و نوشیدنی عمان به طور قابل توجهی به رشد تولید ناخالص ملی ، گسترش شبکه توزیع بین المللی مواد غذایی و کشاورزی و همچنین حضور محصولات غذایی تولیدی عمان در بازارهای بین المللی کمک نماید .

  • چرا عمان

کشور عمان با داشتن جاذبه های توریستی ، طبیعی و فرهنگی ، مردمی مهمان نواز ، تاریخ و جغرافیای طبیعی ، آب و هوای مساعد و بخصوص جاذبه های تجاری و سرمایه گذاری و موقعیت استراتژیک عمان در منطقه ، کشوری مساعد برای صادرات و امور بازرگانی و توسعه کسب و کار در منطقه خلیج فارس ، آسیا، آفریقا و اروپا می باشد . این کشور بسیار مشتاق و پذیرای همکاری با کشورهای دیگر در زمینه ورود تکنولوژی فرآیند تولید محصولات غذایی و کشاورزی ، ماهیگیری ، تجهیزات آشپزخانه ای و سرویس غذایی ، صنعت معدن و توریسم و حمل و نقل می باشد .

چشم انداز و محل برگزاری نمایشگاه ، همواره یکی از علل مهم در جذب مخاطب می باشد . این مرکز نمایشگاهی در مرکز شهر جدید مسقط و در فاصله چهار کیلومتری از فرودگاه بین المللی واقع شده است این مرکز جهت برگزاری کنفرانس ها ، همایش ها و نمایشگاه های بین المللی و منطقه ای طراحی گردیده است برخی از امکانات این مرکز نمایشگاهی عبارتند از مساحت کل فضای نمایشگاهی : 22000 متر مربع ظرفیت سالن اصلی کنفرانس نمایشگاه : 3200 نفر تعداد 14 اتاق جلسات و گفتگو با ظرفیت بین 70 الى 360 نفر دارای دو سالن میزبانی مدرن و زیبا به مساحت 2360 متر مربع دارای هتل 3 ستاره ، 4 ستاره و 5 ستاره

توضیحات قیمت(دلار) تعداد شرح ردیف
حداقل متراژ ۲۴متر مربع می باشد. $۳۶۰ هر متر مربع فضای داخلی بدون تجهیزات شامل، فضا، نظافت راهروها و امنیت سالن

 

1
حداقل متراژ 9 متر مربع می باشد. $420 هر متر مربع ,افضای داخلی با تجهیزات 2

مطالب مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته