اعزام هیات تجاری به نمایشگاه صنایع غذایی آسیا

  • اعزام هیات تجاری به بزرگ ترین نمایشگاه صنایع غذایی و دارویی آسیا، هنگ کنگ در تاریخ 23 لغایت 29 مرداد ماه 1397

شرح خدمات هنگ کنگ ؛ اخذ ویزای تجاری دلیل، اخذ بلیط پرواز، اقامت در هتل چهار ستاره تاپ با صبحانه به مدت پنج شب در کشور هنگ کنگ، اخذ بلیط ورودی نمایشگاه، کارت VIP نمایشگاه، کتابچه و کاتالوگ نمایشگاه، بن های تخفیف و بازدید از مراکز توریستی و رستوران ها، شرکت در برنامه ها و جشن های نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان در طول سفر، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت، یک گشت شهری با ناهار و یک سیمکارت به ازاء هر اتاق ، پرواز با هواپیمایی قطری با امارات ، قرار ملاقات با سازمان توسعه تجارت هنگ کنگ ،قرار ملاقات با سازمانها و شرکتهای صنایع غذایی و….

شرح نمایشگاه غذایی ؛ در این نمایشگاه که برای بیست و نهمین بار برگزار می گردد و بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا می باشد، بیش از ۱۷۰۰ غرفه دار از بیش از ۸۰ کشور دنیا شرکت می نمایند و از نمایشگاه بیش از ۴۰۰۰۰ نفر متخصص دیدن می نمایند. کالاهای به نمایش در آمده در این نمایشگاه عبارتند از: نان و فرآورده های آن، نوشیدنی ها، بیسکوئیت و شیرینیجات، غذاهای آماده و نیمه آماده، لبنیات، میوه و سبزیجات، غذاهای ارگانیک، خشکبار، آجیل، زعفران، برنج، پاستا و نودل، سس، غذاهای دریایی، چای، فرآورده های چای ، داروهای گیاهی و….

نکات:

  1. سوبسید فقط به بازدید کنندگان (و نه غرفه دار با سن بالای ۴۰ سال و دو روز بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی تعلق می گیرد.
  2. سوبسید برای هر نفر در اتاق دو تخته ۸۰ یورو( — ادلار امریکا) و در اتاق تک تخته ۱۶۰ یورو( ۲۰۰ دلار امریکا) می باشد.
  3. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تسهیلات ریالی تماس حاصل فرمایید.
  4. عوارض خروج از کشور بر عهده مسافر می باشد.
  5. در صورت تمایل متقاضی می تواند با ارائه ضمانت نامه بانکی با پرداخت مبلغ ۱۰۰میلیون ریال نقدی به عنوان ودیعه به ازای هر نفر مبلغ ارز مسافرتی خود را در فرودگاه به سرپرست گروه تحویل نماید .
  6. افرادی که برای دفعه اول سفر مینمایند شامل مورد فوق می باشند .
  7. مدارک مورد نیاز در قلعه عکس ۴*۶، گواهی تمکن مالی با مانده حداقل ۳۰۰ میلیون ریال، ترجمه مدرک شغلی و اسکن رنگی پاسپورت.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدهای هفته