نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ژاپن فودکس ۲۰۱۸ (۱۵ تا ۱۸ اسفند)

فراخوان اعزام هیات تجاری و بازاریابی به کشور ژاپن همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی (فودکس ۲۰۱۸) اسفند ۱۵-۱۸ – مارچ ۶-۹

سازمان توسعه تجارت ایران با همکاری گروه گردشگری پرشیا در نظر دارد هیات تخصصی تجاری و بازاریابی متشکل از بنگاههای توانمند تولیدی و تجاری بخشهای کشاورزی و صنایع غذایی را همزمان با برپایی نمایشگاه بینالمللی مواد غذایی فودکس ۲۰۱۸ (از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه سال جاری به کشور ژاپن اعزام کند. بر اساس هماهنگیهای انجام شده، اعضای هیات به سرپرستی یکی از مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت ایران، ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور و نجام مذاکرات تجاری با بنگاههای حاضر در نمایشگاه، نسبت به بازدید از واحدهای مرتبط با موضوعات نمایشگاه و برگزاری نشست مذاکرات تجاری B2B اقدام خواهند کرد؛ ضمناً با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، شرکت های تحت پوشش شهرک های صنعتی ایران می توانند از تسهیلات و مشوق های حمایتی این سازمان، شامل تسهیلات مشوق ۵۰ درصدی هزینه تور تجاری، بهره مند گردند.

درباره نمایشگاه FOODEX ژاپن (۲۰۱۸)

نمایشگاه FOODEX ژاپن، بزرگ ترین نمایشگاه آسیا در زمینه غذا و نوشیدنی، در سراسر ژاپن و سراسر جهان می باشد که توسط انجمن مدیران ژاپن (Management Japan ،(انجمن هتل های ژاپن ( Hotel Japan Association ،(انجمن رستوران های ژاپن (Association Restaurant Japan (و انجمن امکانات گردشگری ژاپن (Association Facilities Tourism Japan (برگزار می شود. خریداران زیادی از سراسر آسیا و جهان در این نمایشگاه شرکت می کنند و می تواند فرصتی عالی برای تولید کننده ها ایجاد کند. در واقع این نمایشگاه شامل فرصت های کسب و کار تطبیقی و دسترسی به کانال های فروش متنوعی می باشد. هر ساله انتظار می رود که در طول ۴ روز نمایشگاه، حدود ۸۰۰۰۰ خریدار، از خدمات غذایی، توزیع و شرکت های تجاری حاضر در نمایشگاه دیدن کنند.

گروه کالایی: میوه و تره بار، انواع نوشیدنی ها، غذاهای ارگانیک، دانه های روغنی، محصولات پروتئینی، غذاهای سلامت، صنایع غذایی، شکر و فرآورده های آن، خشکبار، مواد غذایی محلی، انواع شکلات، کلیه مواد غذایی بین

المللی.

اطلاعات کلی نمایشگاه

 

کل ژاپنی خارجی کل ژاپنی خارجی کل ژاپنی خارجی
تعداد غرفه داران ۳۳۵۰ ~۱۳۵۰ ~۲۰۰۰
تعداد غرفه ها ۴۰۰۰ ~ ۱۵۰۰~ ۲۵۰۰~
تعداد بازدیدکنندگان(۲۰۱۷) ۸۲۴۳۴ ۷۱۷۰۳ ۱۰۷۳۱
فضای نمایشگاهی ۳۲۳۶۰ متر مربع ۱۰۸۷۷ متر مربع ۲۱۴۸۳ متر مربع

مدارک مورد نیاز

  • ۱ .گذرنامه متقاضی ویزا
  • ۲ .یک نسخه فرم تقاضای ویزا
  • ۳ .یک قطعه عکس سایز ۴.۵ در ۴.۵ با زمینه سفید
  • ۴ .کپی تمام صفحات شناسنامه متقاضی ویزا همراه با ترجمه انگلیسی رسمی
  • ۵ .برنامه سفر با ذکر جزئیات انگلیسی
  • ۶ .رزرو هتل
  • ۷ .گواهی اشتغال به کار با ذکر حقوق و موافقت با مرخصی
  • ۸ .ریز کارکرد سه ماهه آخر حساب بانکی

ضمناً توجه داشته باشید که برای کلیه مدارک فارسی، ترجمه رسمی با تایید وزارت دادگستری صادره در سه ماهه اخیر، مورد نیاز است.

فرم درخواست حضور در هیئت اعزامی